Hakkımızda

ZONGULDAK ANAHTAR VE KUMANDA

Zonguldak anahtar ortak anahtar oluşturmak için mevcut kilitlerinizi de yeniden anahtarlayabiliriz.

Zongudak Anahtar Sisteminin Faydaları

Güvenliği ve kullanım kolaylığını en üst düzeye çıkarmak.Tasarımda esnekliğe sahip daha az anahtar kullanmak .Grup anahtar kullanımı ile Kimin hangi kapılara erişebileceğini kontrol etmek.Birden fazla kapı açarken bile her bireyin yalnızca bir anahtar taşıyabileceği ortak kilit ve anahtar sistemi

Zonguldak anahtar tüm kapıların kilidini açar.

Ortak anahtar sistemleri, ofisleri, devlet binaları, hastaneleri, apartman kompleksleri, depoları, okulları, bankaları, endüstriyel tesisleri ve ticari mekanları olan müşteriler için idealdir. Sizin Birden fazla erişim seviyesi gerektiren herhangi bir konumunuz var ise, bununla birlikte Ortak Anahtar çilingir hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Uzmanlarımızdan Daha Fazla Bilgi ve En uygun Fiyatı Alın.

 • Adres:Meşrutiyet Mh İstiklal Sk. No:5 Zonguldak/Merkez
 • Telefon:05362127054
 • Telefon:05362127054
 • Email: info@zonguldakotokumanda.com
zonguldak anahtar

Ortak Anahtar Sistemi nedir?

Ortak Anahtar sistemi, mülkünüzdeki erişimi kontrol etmeyi mümkün kılar ve her bir bireyin taşıması gereken anahtar sayısını yalnızca bir taneye düşürür. Çalışanlara çeşitli düzeylerde erişim sağlamak için bir Ortak Anahtar sistemi birden çok düzeyde tasarlanabilir.

Her sistem, ayrı anahtarlarla ve ana anahtarla çalışmak üzere anahtarlanabilen dayanıklı kilitlere sahiptir. Sistemler, sizin binanızın tüm alanlarına erişim sağlayan bir büyük ana anahtarla da tasarlıyoruz. Bu, başka bir erişim düzeyi sağlar ve birçok durumda yararlıdır.

Örneğin, iki şirket bir binadan faaliyet gösteriyorsa; Her iki şirketin sahibi de kendi ofisleri için bir ana anahtara sahip olabilirken, güvenlik görevlileri ve bina sahipleri tüm odalar için bir büyük usta anahtarına sahip olabilir.

Piyasadaki diğer Ortak Anahtar sistemleri gibi önde gelen üreticilerle deneyime sahibiz.

Zonguldak anahtar Ereğli ,Alaplı,Çaycuma,Kozlu dahil olmak üzere Zonguldak’ta bir oto anahtarcısıdır.

Bir dizi müşteri için Ortak Anahtar sistemleri tasarlama konusunda on yıldan fazla deneyime sahibiz. Uzmanlığımız, ihtiyaçlarınıza göre size ve mülkünüz için mükemmel ve benzersiz bir sistem oluşturmamızı sağlar. Ardından teknisyenlerimiz, mülkünüze minimum kesinti ile Ortak Anahtar sisteminizi kuracaktır.

Zonguldak Kilitler, herhangi bir ev veya iş güvenlik sisteminin temelidir.

Yeni kapılarınız olduğunda; ekstra güvenlik için mevcut kapılarınıza kilit eklemek istediğinizde.Yükseltme zamanının geldiğini düşündüğünüzde veya bir sigorta talebine yanıt bu nedenle kilit kurulum hizmetlerimizi talep edebilirsiniz. Sebep ne olursa olsun, çilingirlerimiz yardım etmek için her zaman buradalar!

Doğru Kilidi Seçme

Eviniz ve işletmeleriniz farklı kilitler ve güvenlik özellikleri gerektirir. Zonguldak anahtar , kapılarınız, ihtiyaçlarınız ve bütçeniz için en iyi kilidi öneriyoruz. Birçok kilit  ve daha fazlası dahil olmak üzere yalnızca sektördeki önde gelen üreticiler tarafından yapılan en yüksek kaliteli kilitleri kuruyoruz. Kilitlerinizi seçtikten sonra eğitimli ve lisanslı çilingirlerimiz profesyonel kurulum gerçekleştirecektir.

Yeni kilit kurulumumuz veya hizmetlerimizden herhangi biri hakkında daha fazla bilgi edinmek veya güvenlik konuları hakkında bilgi edinmek için bizi aramanızı bekliyoruz.

Zonguldak anahtar ekibimiz, her tür araca veya minibüse servis yapmak için araba anahtarı onarım deneyimine ve uygun donanıma sahiptir.  Herhangi bir nedenle anahtarın yedek bir kopyasını almak istediğiniz için araba anahtarınızın bazı kopyalarına mı ihtiyacınız var? Arabanız veya minibüsünüz için yeni bir uzaktan kumanda veya anahtar ister misiniz? Zonguldak anahtar’ı istediğiniz zaman arayın ve 30 dakika içinde Zonguldak’nın herhangi bir yerinde bulunduğunuz yerde olacağız.

Araba anahtarlarınızı kaybetmek, özellikle akıllı uzaktan anahtarlara sahip olduğunuz durumlarda, herhangi bir araç sahibinin başına gelebilecek en hayal kırıklığı yaratan olaylardan biridir. Aracınızın uzaktan kumandasını değiştirmek için açık programlama gereklidir. Zonguldak’da donanımlı ve profesyonel oto anahtar  ekibimiz her zaman size başka bir araba anahtarı uzaktan kumandası sağlamaya hazırdır.

Zonguldak Anahtar ve Kumanda Hizmetlerimiz

Oto çilingir uzmanlarımız her türlü araba anahtarı değişiminde uzmanlaşmıştır. Aşağıdakilerle birlikte tüm standart araba anahtarları ile çalışıyoruz:

 • Renault,Fiat,Dacia,Opel,Volkswagen,Hyundai,Pejo,Citroen,Ford ve Mercedes araçların birçok modeli.
 • Araçlarınızın yedek  anahtarları  kumandalı  veya kumandasız  yapıyoruz..
 • Kayıp  oto anahtarlarınızın  yapılması  şifre değişimi işlemlerini yapıyoruz.
 • Motor beyni üzerinden  eski anahtar bilgilerinizin  güvenlik amaçlı  silinip yeniden kodlanması  işleminizi gerçekleştiriyoruz.
 • Araç Kumandaları.
 • Akıllı tuşlar.
 • Transponder tuşları.
 • Yakınlık tuşları.
 • Retro araba anahtarları.

Müşterilerimizden bazıları ulaşabilecekleri bir anahtarı kopyalamamızı isterken, bazıları anahtarları kırıldığı veya kaybolduğu için bizi arıyor.

 Zonguldak anahtar uzmanlarımızın anında çoğaltma için mevcut olan bir anahtarın kopyasını yapması kesinlikle daha kolaydır. Ancak tek anahtarınızı bulamamanız durumunda endişelenmenize gerek yoktur. (veya yedek kopyanız çok uzakta ve siz mümkün olan en hızlı çözüme ihtiyacınız var).

 Bize göstermek için araba anahtarınızın bir kopyasına sahip değilseniz, arabanızın anahtarının tam bu nedenle nasıl kesilmesi gerektiğini anlamak için aracınızın VIN numarasını ve yalnızca sertifikalı uzmanlar tarafından erişilebilen profesyonel yazılımı kullanacağız. Bu mobil bir hizmettir ve yepyeni araba anahtarınız yerinde yapılacaktır.

zonguldak oto anahtar

Zonguldak Anahtar Transponder Tuşları Programlama

Günümüzde araba anahtarlarının çoğunda, metal kısmını kaplayan arka plastik parçanın altında bir Transponder çipi vardır. Bu çip, içine bir araba anahtarı takıldığında kontağın ilettiği radyo sinyaline yanıt verir. Anahtarda çip olmaması veya çipin doğru programlanmaması durumunda, kontak başlamaz ve çalışmaz. Bu çip, araçların çalınmasını önlemeye yardımcı olur. Anahtarınızın metal kısmı içindeki anahtar kodu keserken birçok dolandırıcı tarafından yapılabilir. Sadece bizim gibi profesyonel çilingirler Transponder anahtarlarını doğru programlar ve gerekli bilgi ve donanıma sahiptir. Bu hizmeti verebilmek için size gerekli tüm becerilere ve donanıma sahibiz.

İhtiyaç duyduğunuz anahtar türü ne olursa olsun, değiştirilmesi veya araba anahtarı onarımına ihtiyacı varsa, Zonguldak’daki profesyonel oto çilingir ekibimiz 7 gün mesai saatleri içerisinde yardıma hazırdır.

Zonguldak’nın herhangi bir yerinde bir araba değişimine veya onarım kesintisine ihtiyacınız varsa, 30 dakikalık yanıt süresinde orada olacağız ve sınıfının en iyisi hizmetlerle aranıza yardımcı olacağız.

Zonguldak Oto Çilingir – Zonguldak’daki En İyi oto çilingir

Arabanız kesinlikle sahip olduğunuz en önemli ve değerli varlıklardan biridir. Güvenliğine ve bir araba kilidinden daha önemli olana fazla dikkat etmezseniz akıllıca olmayacaktır. Siz arabanızın kilitlenmesi nedeniyle takılırsanız veya anahtarlarınızı bir yerde unutursanız, bu çok sinir bozucu oluyor.

Bu tür sorunlarınızı çözmek için, Zonguldak Oto Anahtar gibi güvenilir, verimli ve anında araba anahtarı değiştirme hizmetlerine ihtiyacınız var.  Zonguldak’daki en iyi araba anahtarı değiştirme hizmetlerinden biridir. 

Zonguldak Anahtarı Neden Seçmelisiniz?

Zonguldak Oto Anahtar en iyisi olmasının en önemli nedeni, hızlı ve 7 gün hizmet sunmamızdır. Kalitenin ekonomik olması gerektiğine inanıyoruz ve bu nedenle hizmetlerimiz için nominal bir fiyat talep ediyoruz. Ekibimiz, otomobilin temel sorunlarında kusursuz becerilerle son derece donanımlıdır. Bizi desteklemek için, müşterilerimizden gelen beş yıldızlı yorumlarla ilgili iddialarımızı destekliyoruz.  Zonguldak içinde ve çevresinde hızlı yanıtlar sağlamak için , hizmetlerimizi birden çok hizmet merkezi aracılığıyla sunuyoruz.

Hizmetlerimiz

Araba Kilitleme Hizmetleri 

Kendinizi araba anahtarı sorunları nedeniyle bir kilitlenme durumunda bulursanız, hizmetlerimizi 7/24 sunmaya her zaman hazırız.

Araba Anahtarı Programlama

 İyi donanımlı ve deneyimli eğitmenlerimiz, arabanızla mükemmel bir şekilde entegre olmak için hangi tür araba anahtarlarının programlanması gerektiğini bu nedenle bilir.

Araba anahtarı onarımı

İşleri onarmak için veya yeni bir anahtar kesimi istiyorsanız, anında hizmetler sunuyoruz.

Ateşleme Onarımı

Teknisyenlerimiz, ateşleme ve sorunlarını minimum sürede hassas ve verimli bir şekilde ele alma konusunda oldukça bilgilidir.

Kilit Toplama 

Kilit açma hassas bir konudur. Bununla birlikte bizim uzmanlarımız anahtar işi yapmak için en kaliteli ve uygun ekipmanı kullanıyoruz.

Daha fazla bilgi sahibi olmak veya bir danışmak için bugün bizi arayın.

Firmamızın diğer web sitesi olan Uğur Çilingir ziyaret edebilirsiniz.